Російські сили нещодавно просунулися в західну Орлівку та на захід від Тоненького. На решті дільниць фронту не зареєстровані підтверджені поступи.
Американський Інститут вивчення війни (ISW) опублікував огляд подій, що відбулися на полях битв в Україні 25 березня.
25 березня тривали позиційні бої на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Російські та українські джерела повідомляли, що позиційні бойові дії тривали на північний схід від Куп’янська поблизу Синьківки; на захід від Кремінної поблизу Тернів і Ямполівки; на південний захід від Кремінної в районі Серебрянського лісництва; і на південь від Кремінної біля Білогорівки. Українська бригада, яка діє на Лиманському напрямку, повідомила, що російські війська ведуть штурм групами до 30 осіб із до двох-трьох одиниць бронетехніки в районі Серебрянського лісництва та що російські війська не проводили широкомасштабного механізованого штурму в цьому районі з кінця грудня 2023 року.
Повідомляється, що російські сили незначно просунулися під час інтенсивних локалізованих наступальних операцій на північний схід від Бахмута поблизу Сєверська 25 березня. Відомий російський мілблогер стверджував, що російські війська просунулися на лінію Роздолівка-Веселе (як на північний схід від Бахмута, так і на південь від Сєверська) і відкинули українські сили до північний берег річки Суха Плотва на північ від цих поселень, але ISW не спостерігає візуального підтвердження цього твердження. Позиційні бої тривали на північ від Веселого.
Повідомляється, що російські сили просунулися на захід від Бахмута на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 25 березня. Російські мілблогери стверджували, що російські війська просунулися біля залізниці на північний схід від Каналу (на схід від Часів Яр) і що бої тривають на околицях населеного пункту та поблизу заповідник Ступки-Голубовське 2 (на південний схід від Часів Яр). Російський мілблогер стверджував, що російські війська просунулися далі в Богданівку (на північний захід від Бахмута) і зараз контролюють половину населеного пункту. Позиційні бої також тривали на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки та на південь від Бахмута в районі Ню-Йорка. Повідомляється, що частини російської 98-ї повітряно-десантної дивізії (ПДВ) ведуть бої в Богданівці та на схід від Часового Яру.
Російські сили нещодавно просунулися на захід від Авдіївки на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 25 березня. Геолокаційні кадри, опубліковані 24 і 25 березня, показують, що російські сили нещодавно просунулися далі в західну Орлівку та на захід від Тоненького (обидва на захід від Авдіївки). Російські мілблогери стверджували, що російські війська наступають на Семенівку (на північний захід від Орлівки) з боку Орлівки та між Орлівкою та Бердичами (на північний захід від Авдіївки). Позиційні бої тривали також під Бердичами; на захід від Авдіївки біля Тоненького та Уманського; і на південний захід від Авдіївки біля Невельського і Первомайського. Повідомляється, що в Авдіївці діє батальйон «Сармат» добровольчої бригади «П’ятнашка» “ДНР”.
25 березня позиційні бої тривали на захід і південний захід від міста Донецьк, але підтверджених змін на лінії фронту не було. Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Побєди та Новомихайлівки. Повідомляється, що під Красногорівкою діють підрозділи російської 14-ї артилерійської бригади (1-й армійський корпус “ДНР”).
На ділянці кордону Донецької та Запорізької областей 25 березня тривали позиційні бої, але підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не зафіксовано. Позиційні бої тривали на південь від Великої Новосілки біля Урожайного та Старомайорського. Повідомляється, що на південно-донецькому напрямку діють підрозділи 40-ї ОМБР РФ (ТОФ), а підрозділи 11-ї армії ВПС і ППО РФ (ВКС РФ і СВО) завдають ударів по українським силам під Малинівкою (на південний захід від Великої Новосілки).
Повідомляється, що 25 березня російські війська просунулися на заході Запорізької області, але підтверджених змін на лінії фронту не було. Російські мілблогери стверджували, що російські війська просунулися на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного), хоча ISW не знайшло візуальних доказів цього твердження. Позиційні бої тривали поблизу Роботиного та на північний захід від Вербового.
25 березня Генштаб України повідомив, що російські війська здійснили невдалий наступ на українські позиції на східному (лівому) березі Дніпра у Херсонської області. Повідомляється, що на Херсонському напрямку діють підрозділи російської 80-ї окремої мотострілецької бригади (14-й армійський корпус, Північний флот).
Російські війська завдали ударів з безпілотників по півдню України в ніч на 25 березня та ракетних ударів по місту Києву вранці 25 березня. Українські ВПС повідомили, що російські війська запустили дев’ять безпілотників Шахед-136/131 з окупованого мису Чауда, Криму в ніч на 25 березня та що українські війська знищили вісім Шахедів над Миколаївською та Одеською областями. Південне оперативне командування Збройних Сил України повідомило, що Шахед завдав удару по енергооб’єкту в Миколаївській області. Південне оперативне командування також повідомило, що російські сили запустили протирадіолокаційну ракету Х-31П над Чорним морем перед ударами «Шахеда», щоб вивести з ладу українські системи протиповітряної оборони, але ракета відмовила в повітрі. ВВС України повідомили, що вранці 25 березня російські війська випустили дві невизначені балістичні ракети з окупованого Криму по місту Київ і українські сили знищили обидві ці ракети. Пізніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль уточнив, що російські війська завдали удару по Києву невизначеними «гіперзвуковими» ракетами. Російські мілблогери стверджували, що російські війська запустили ракети «Циркон» по місту Київ. Джерела в Службі безпеки України (СБУ) повідомили виданню Kyiv Post, що російські удари по місту Київ 25 березня були спрямовані по офісах СБУ.
Добою раніше:
Аналіз подій, що сталися на фронтах російсько-української війни 24 березня 2024 року: ISW