ZpTown

У Запоріжжі мешканці мітингували проти відключень електроенергії

Мітинг проти відключення світла у Запоріжжі

Мрія путіна, чиї війська дронами та ракетами методично розбивали енергетику України, здійснилася у Запоріжжі.

Озлоблені мешканці міста вийшли на заборонений під час дії воєнного стану в Україні мітинг, перекривши центральний проспект міста біля будівлі Запорізької ОДА.

Мітингувальники вимагали справедливості графіків відключення та вкоротити час блекаутів у їхньому житлі. Вони також звинувачували у всьому владу, а не Путіна та його кліку, який розстрілює українську енергосистему.

Основна маса – жінки та пенсіонери.

Очевидно, мешканців організували аноніми у соцмережах, щоб уникнути відповідальності – жодного організатора акції на стихійному мітингу знайти було неможливо (тому є робота для СБУ).

Перерозподіл маршрутів постачання електроенергії для осправедливлення графіків вимагає великих капіталовкладень, які, якщо мітингувальники змусять владу до широкомасштабної реконструкції розподільчої мережі, братимуся із коштів на оборону (зокрема, ППО) та відновлення генеруючих потужностей. Такий стан справ ускладнить проблему і ще більше ускладнить Силам оборони утримувати фронт на війні проти російських загарбників.

Оновлення:

17 липня, після планового ремонту, було підключено до мережі однин енергоблок-мільйонник атомної електростанції. Про це у своєму ТГ-каналі того дня повідомила компанія “Енергоатом”, не вказуючи, про яку АЕС йдеться. Цього ж дня у соцмережах почали закликати запорожців виходити на мітинг проти вимкнення світла. Розрахунок був очевидний – час мітингу збігатиметься з переглядом черговості відключення у бік послаблення графіка, після чого можна буде повідомити, що влада “прогнулась” під вимоги мас. Це, у свою чергу, дозволить показати, що стихійний мітинг, хоч і заборонений законодавством про воєнний стан, але ефективний. Крім того, покращення енергопостачання населення після мітингу дозволить стверджувати, що електроенергію Україна експортувала за рахунок українців.

Фото: Forpost

Exit mobile version