ZpTown

Росія відчуває дефіцит охочих гинути на війні в Україні

мобилизация

Російське військове керівництво продовжує фізично знущатися над пораненими російськими військовослужбовцями та примусово передислокувати їх в Україну.

20 серпня російські опозиційні ЗМІ повідомили, що в штабі 272-го мотострілецького полку (47-а танкова дивізія 1-ї гвардійської танкової армії [ГТА] Московського військового округу [МВО]) у Нижньому Новгороді військове начальство утримує та знущається над пораненими мобілізованими, перш ніж відправити їх воювати в Україну без лікування. Повідомляється, що російські медичні, судові та слідчі органи знають про ці інциденти, але не вживають жодних заходів. Російські z-блогери нещодавно поскаржилися, що Міністерство оборони Росії неналежно надає медичну допомогу пораненим солдатам і неналежним чином повертає поранених до служби, включно з бойовими діями на передовій.

Відмова від необхідного лікування та реабілітації після поранення, якщо це носить масовий характер, свідчить про дефіцит живої сили на фронті. Якщо примус поранених воювати без лікування відбувається в окремих військових підрозділах, це свідчить про те, що ці частини відчувають дефіцит кадрів, а вище начальство заплющує на це очі, оскільки не має можливості поповнення військових підрозділів достатньою кількістю якісної живої сили.

Російський диктатор Путін сформував найбільшу найманську армію у світі за всю історію. Він закликає воювати за контрактами за гроші. Звичка йти на заробітки, вбиваючи людей у ​​сусідній країні, спричинила обурення матерів призовників, які опинилися під вогнем українських сил за безкоштовно. Це викликало відгук у держдумі, де зажадали солдатів термінової служби перекладати контракти, перед перекиданням на фронт. Величезна найманська армія приносить колосальні витрати російського бюджету, проте росіяни продовжують неохоче йти війну. Основні кандидати на поповнення окупаційних російських частин, що проріджуються ЗСУ, – боржники за кредитами, яких часто відправляють на вірну загибель їхні родичі заради визволення сім’ї з фінансової кабали.

Суб’єкти федерації (регіони Росії) продовжують збільшувати грошові стимули для підписання російських військових контрактів з метою активізації зусиль Росії з формування збройних сил. 19 серпня російське опозиційне видання «Идель Реалии» заявило, що Республіка Марій Ел підвищила одноразові виплати російським військовослужбовцям-контрактникам до мільйона рублів (близько 10 970 доларів). Російське опозиційне видання “7×7 – Горизонтальна Росія” заявило, що в 2024 році 36 суб’єктів РФ підвищили одноразові виплати контрагентам і що 11 суб’єктів федерації – Ставропольський і Краснодарський краї; Московська, Ленінградська, Ростовська, Волгоградська області; Адигея, Карачаєво-Черкаська, Кабардино-Балкарська і Татарстанська республіки; і Ямало-Ненецький автономний округ – платять російським контрактникам мільйон і більше рублів. Наприкінці липня 2024 року після того, як мер Москви Сергій Собянін запровадив одноразову виплату 1,9 млн рублів (близько 20 900 доларыв). Крім неї, новим добровольцям обіцяли платити з московського бюджету по 50 тисяч рублів на місяць. Таким чином, тепер контрактник із Москви за рік участі у війні може отримати вже 5,2 млн. рублів (близько 51 150 доларів). Це поки що рекордна обіцянка заробітку на крові населення сусідньої країни.

Путін 20 серпня вимагав від Міністерства оборони звільнити Курську область Росії за місяць, до 1 жовтня. Він поставив умову не знімати військовослужбовців із фронту в Україні. Тож до тих, кого реактивно на українське вторгнення встигли перекинути з українського фронту, почали додавати військовослужбовців нетипових родів військ. Наприклад, військово-космічні сили поспіхом сформували піхоту з своїх військових фахівців і кинули її на фронт у Курську область. Також там залишили солдатів термінової служби та перекидають нових. Знімати частини із “застиглих” ділянок фронту (захід Запорізької області, Херсонська область) російський генштаб побоюється, не розуміючи до кінця цілі української транскордонної військової операції на Курщині.

Exit mobile version