ZpTown

Російські переговорники відзначилися неадекватними вимогами на переговорах у Стамбулі

Російсько-українські переговори у Стамбулі

Під час мирних переговорів у Стамбулі, які завершилися гострою суперечкою, Росія заявила Україні, що вона може воювати щонайменше ще 21 рік.

Про це пише The Telegraph.

Володимир Мединський, помічник з Кремля, який очолював російську делегацію, заявив, що Москва хоче миру, але боротиметься, «скільки б довго це не знадобилося».

«Ми не хочемо війни, але ми готові воювати рік, два, три, скільки б часу це не знадобилося. Ми воювали зі Швецією 21 рік. Як довго ви готові воювати?» — звернувся він до української делегації, натякаючи те що, що Путін відроджує Російську імперію, зниклу з розвалом СРСР.

Північна війна між Росією та Швецією тривала 21 рік, з 1700 по 1721 рік, за часів правління Петра Великого. Саме за результатами Північної війни Російське царство було переформатовано на Російську імперію.

Путін раніше порівнював себе з колишнім російським імператором.

Переговори, що відбуваються за посередництва Туреччини, тривали понад 90 хвилин. Найважливішим результатом стала угода про найбільший на сьогодні обмін військовополоненими за весь конфлікт, який передбачає обмін 1000 полонених військовослужбовців.

Однак Україна розкритикувала Росію за вимогу вивести українські війська з чотирьох регіонів приблизно там, де проходить лінія фронту. Коли українська делегація висловила протест проти вимог відмовитися від чотирьох регіонів, російські переговірники, як повідомляється, відповіли: «Наступного разу це буде п’ять».

Така зухвала поведінка російських переговорників свідчить про те, що договоритися за Путіним не вийде.

Exit mobile version