БПЛА пішов до цілі

В ніч на 1 вересня українські війська завдали найбільшої серії ударів з безпілотників по об’єктах на території Росії.

Міноборони Росії стверджує, що російська ППО знищила 158 українських безпілотників над 16 областями: 46 безпілотників над Курською областю, 34 по Брянській області, 28 по Воронезькій області, 14 по Білгородській області, 9 по Москві і області, 8 по Рязанській області, 5 по Калузькій області, 4 по Липецькій області, 3 по Тульській області, по 2 по Тамбовській і Смоленській областях, по одному безпілотнику над Орловською, Тверською та Іванівською областями.

Мер Москви Сергій Собянін заявив, що російські війська збили два українських безпілотника поблизу Московського нафтопереробного заводу в Капотні, а уламки безпілотника пошкодили технічне приміщення на підприємстві та спричинили пожежу. Російські джерела опублікували кадри удару українського безпілотника по Московському нафтопереробному заводу та невелику пожежу в цьому районі, хоча деякі характеризували пожежу як звичайний спалах газу на заводі. Голова Каширського району Михайло Шувалов заявив, що українські війська обстріляли Каширську ГРЕС у Каширському районі Московської області трьома безпілотниками, а російські джерела посилили кадри активації російської ППО та вибухів поблизу станції. Прес-служба Тверської області заявила, що український безпілотник спровокував пожежу в Конаковському районі, а російські джерела розширили кадри удару безпілотника по Конаковській ГРЕС, подальшої великої пожежі на станції та пошкоджень на станції.

Російське опозиційне видання «Астра» повідомило, що після ударів українських безпілотників у Тверській області також сталася пожежа на Конаковській газорозподільчій мережі вздовж магістрального газопроводу «КГМО-Конаково». Губернатор Калуської області Владислав Шапша заявив, що український дрон пошкодив вежу мобільного зв’язку в Тарусському районі Калуської області. Російське опозиційне видання «Важные истории» зазначило, що дані NASA FIRMS показують теплові аномалії на Новолипецькому металургійному заводі (НЛМК) у Липецькій області, військовому об’єкті підрозділу 106-ї повітряно-десантної дивізії в Тульській області, на двох цементних заводах у Воскресенську та Коломні Московської області, і на Ферзіковському цементному заводі у Калузькій області в ніч на 1 вересня. Лише дані FIRMS в Тульській області виявляються аномальними, оскільки інші об’єкти регулярно виділяють теплові сигнатури через звичайну промислову діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 10 =