Дональд Трамп

Постачання зброї матимуть обмеження, позначені президентом США.

За його словами, буде поставлено “в основному оборонну зброю”.

Спікер оборонного відомства США Шон Парнелл заявив:

“За вказівкою президента Трампа Міністерство оборони надсилає Україні додаткове оборонне зброю, щоб українці могли захищати собі, доки ми працюємо над забезпеченням міцного світу та припиненням вбивств”.

Посланець президента Дональда Трампа з питань України Кіт Келлог зустрінеться з міністром оборони України Рустемом Умеровим у Римі на міжнародній конференції з питань допомоги, а потім цього та наступного тижня відбудуться зустрічі в Києві, причому питання допомоги, безсумнівно, буде одним з головних пріоритетів порядку денного. Український уряд вважає відновлення систем протиповітряної оборони та високоточних боєприпасів критично важливим для своїх військових зусиль, оскільки Росія завдала серйозних ударів по цивільних цілях під час деяких найбільших ударів безпілотників та ракет протягом останніх двох тижнів.

США натякнули Києву, що поставки інженерного обладнання та деяких бронетехніки незабаром відновляться, хоча терміни поки що не називаються, за словами джерел, яким було надано анонімність для розмови про поточні переговори.