ПТС переправа

Російські джерела стверджували, що українські сили перекинули обмежену кількість бронетехніки на східний (лівий) берег річки Дніпро в Херсонської області та продовжують масштабніші, ніж зазвичай, наземні операції на східному березі за допомогою угруповання легкої піхоти чисельністю приблизно батальйон.

Як пишуть аналтики ISW, російські мілблогери розширили фото 6 листопада, на якому нібито українська гусенична транспортна машина-амфібія (ПТС) везла БМП на східний берег біля Кринок (30 км на північний схід від Херсона та 2 км від с. р. Дніпро). Інші мілблогери 7 листопада заявили, що українська БМП самостійно форсувала Дніпро біля Кринок, і 7 листопада поширили окремі кадри, на яких нібито видно знищений західний БТР у невстановленому місці на східному березі. Окремі російські міліблогери стверджували, що одна або дві українські ПТС перетнули Дніпро біля Кринок, тоді як інші мілблогери стверджували, що українські сили перекинули в цей район кілька невстановлених броньованих машин. Російські мілблогери стверджували, що понад 300 українських військовослужбовців (приблизно один батальйон) діють на східному березі в районі Кринок і продовжують стверджувати, що українські сили утримують позиції в центрі Кринок і прилеглих районах. Один мілблогер стверджував, що на східному березі Херсонської області діють кілька сотень українських військових. Російські мілблогери стверджують, що бойові дії тривали під Кринками, а також поблизу Пойми (12 км на схід від Херсона та 4 км від Дніпра), Піщанівки (13 км на схід від Херсона та 3 км від Дніпра) та Підстепного (17 км на схід від м. Херсон і 4 км від р. Дніпро), але не стверджував, що українські спроби наступу 6 і 7 листопада були особливо масштабними, ніж у попередні дні.

17 і 18 жовтня українські сили, ймовірно, здійснили початкові наступи через річку Дніпро на східний (лівий) берег річки Дніпро в Херсонської області. Повідомляється, що угруповання українських сил чисельністю в батальйон на східному березі свідчить про те, що інтенсивні зусилля Росії по блокуванню вздовж річки Дніпро не завадили українським силам перекинути додатковий особовий склад і матеріальні засоби на позиції на східному березі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =