наступление

Українські офіційні особи повідомили, що російські війська почали відновлений наступ на Авдіївку 22 листопада, хоча, ймовірно, з меншими механізованими можливостями, ніж під час попередніх наступальних хвиль, які відбулися в жовтні.

Командувач українського Таврійського угруповання військ бригадний генерал Олександр Тарнавський 23 листопада повідомив, що російські війська розпочали «третю хвилю» наступу в рамках наступальної операції Росії на Авдіївському напрямку, а речнік Таврійське угруповання ЗСУ полковник Олександр Штупун заявив, що ця «третя хвиля» почалася 22 листопада. Штупун повідомив про збільшення російських наземних атак біля Авдіївки 22 листопада на 25-30 відсотків і заявив, що під час штурмів українські сили знищили кілька російських колон приблизно з десятками бронетехніки. У Генштабі України повідомили, що 23 і 24 листопада українські сили відбили щонайменше 50 російських атак на Авдіївському напрямку. Російські джерела стверджували, що російські війська продовжували наступальні операції на північному та південному флангах Авдіївки, але не характеризували жодні російські напади як сильно механізовані. Російські джерела стверджували, що російські війська продовжували просуватися на північ від Авдіївки та здобули подальші успіхи в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки, але не висунули жодних територіальних претензій відповідно до успішного відновленого широкомасштабного російського наступу.

Штупун заявив, що 22 листопада українські війська знищили три російські танки та сім бойових броньованих машин, що свідчить про те, що наразі російські війська проводять менший комплекс механізованих ударів, ніж у жовтні. Українські офіційні особи повідомили, що російські сили втратили 50 танків і 100 бронетехніки під час поновленого штурму Авдіївки 19 жовтня та 15 танків і 33 бронетехніки під час початкових великих механізованих штурмів 10 жовтня. Підтверджено, що російські війська втратили 197 пошкоджених і знищених машин під час наступальних операцій поблизу Авдіївки з 9 жовтня, і російські військові, здається, провели кінець жовтня та весь листопад, готуючись до хвилі виснажливих наземних атак під проводом піхоти, щоб компенсувати ці втрати важкого обладнання. Великі наземні штурми під керівництвом піхоти, ймовірно, становлять значну загрозу для українських сил, які обороняються на авдіївському напрямку, але не призведуть до швидкого просування Росії в цьому районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 17 =