алкоголь

Помірне вживання алкоголю у новорічну ніч – важливий крок для підтримки вашого здоров’я та комфорту. Ось кілька порад, як уникнути перепиття:

Встановіть межу:

Встановіть заздалегідь кількість напоїв, які ви збираєтеся випити, та дотримуйтесь цієї межі. Заздалегідь прийняте рішення допоможе вам більш усвідомлено підходити до вживання алкоголю.
Переконайте себе заздалегідь, що не питимете більше, ніж запланували. Це допоможе дотримуватися “програми” навіть, якщо ви вже неабияк підшофе.

Не вживайте алкоголь на порожній шлунок:

Перед тим, як почати вживання алкоголю, постарайтеся поїсти. Їжа в шлунку може уповільнити всмоктування алкоголю, що зменшить його вплив. Їжа повинна містити білок, жир, клітковину – це сповільнить процес перетравлення, а отже – швидкість всмоктування алкоголю.

Пийте воду:

Змінюйте алкогольні напої водою. Це допоможе вам зменшити загальну кількість споживаного алкоголю та запобігти зневодненню.

Пам’ятайте про стандарти:

У різних країнах є стандарти для вживання алкоголю, які визначають безпечні межі. За рекомендаціями ВООЗ чоловікам слід вживати не більше 40 г чистого спирту на день (приблизно 2 пляшки пива, 100 мл горілки або 3 келихи сухого вина). А жінкам – 30 г чистого спирту (1,5 пляшки пива або 80 г горілки, 2 келихи сухого вина). І це за умови, що 2 дні на тиждень людина не прийматиме жодної краплі алкоголю.

Не поспішайте:

Повільне вживання напоїв допоможе вам усвідомлювати свій стан і уникнути перепиття.

Зверніть увагу на своє самопочуття:

Слухайте своє тіло. Якщо ви відчуваєте, що у вас є достатньо, не наполягайте на додаткових порціях алкоголю.

Використовуйте альтернативи:

Розгляньте можливість вживання безалкогольних напоїв чи замінників алкоголю. Існує безліч цікавих напоїв без алкоголю, які можуть зробити ваш вечір приємним і незабутнім.

Подбайте про транспорт:

Якщо ви плануєте вживати алкоголь, переконайтеся, що у вас план транспортування додому. Уникайте керування автомобілем, якщо ви вживали алкоголь.

Не забувайте про егрегор

Ортодоксальна наука вважає егрегор (групове біополе) антинауковою теорією. Проте поняття квантової механіки побічно натякають, що це не так. Зрештою, “намолені ікони” допомагають багатьом, а думки про хороше допомагають цьому хорошому здійснитися. Тому головними тостами у новорічну ніч мають стати тости “за падіння фашистського режиму путіна”, “за перемогу України”, “за Сили оборони України” та подібні. Спробуємо довести, що теорія егрегору має право на існування.

Не слід забувати, що напередодні свята необхідно переказати якісь кошти Силам оборони, завдяки яким українці мають можливість зустріти Новий, 2024 рік.

Пам’ятайте, що безпека та ваше здоров’я головне. Якщо у вас є медичні протипоказання або приймаєте ліки, обговоріть з лікарем можливі ризики та обмеження, пов’язані з вживанням алкоголю. Але за перемогу України випийте хоч чашку чаю, кави чи мінералки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − ten =