Рамзан Кадыров

Дивна публічна пропозиція Кадирова вести переговори з українським урядом заради особистої вигоди свідчить про те, що санкції виявилися для нього болючими, ймовірно, заблокувавши численні активи родини Кадирова, виведені за кордон та ставить низку питань.

Хто з вищої російської влади уповноважував Кадирова вести переговори щодо обміну полоненими та давати публічні пропозиції?
Якщо російська влада справді дозволила йому це робити, то чому він зі “шкурними” пропозиціями виходить у публічний простір?
Якщо його не уповноважували, то пропозиція Кадирова свідчить про те, що Чечня створила свій обмінний фонд полонених, де в заручниках тримає невизначену кількість українців (напевно не лише військових, а й викрадених цивільних осіб), які імовірно в Україні вважаються зниклими безвісти.

Пропозиція Кадирова підриває позу Кремля, що російська влада може брати участь у переговорах щодо військовополонених, щоб компенсувати повідомлення про жорстоке поводження Росії з українськими військовополоненими та представити Росію як зацікавлену діяти в рамках міжнародного права та норм.

Російський Z-блогер і член Кремлівської ради з прав людини Олександр «Саша» Коц, який виправдовує нацистські ідеї Кремля, критикував Кадирова за «використання [військовополонених] як товару для особистих цілей».

Кадиров, ймовірно, раніше вів переговори з українським урядом незалежно від Кремля для особистих цілій, коли він стверджував, що заплатив українським спецслужбам за повернення його скакового коня Зазу в травні 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 5 =