медведев и путин

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв, якому кремль відвів роль глашатаю маргінальних ідей російського диктатора, 17 січня вкотре заявив, що ліквідація української державності та незалежності залишається однією з основних військових цілей Росії.

Медведєв стверджував, що «наявність незалежної держави на історичних російських територіях» є «постійним приводом для відновлення бойових дій» і що саме існування України як незалежної держави є «смертельно небезпечним» для українців. Медведєв стверджував, що незалежна Україна ніколи не буде легітимною державою, незалежно від того, хто очолює уряд, і що майбутній конфлікт за українську територію неминучий, незалежно від того, буде це новий конфлікт чи продовження нинішньої російської війни в Україні. Заява офіційної особи російської влади Медведєва від 17 січня є одним із багатьох останніх сигналів від високопосадовців Росії, включаючи президента Володимира Путіна, про те, що Путін і Кремль не зацікавлені в добросовісних переговорах з Україною і що максималістські цілі війни Путіна в Україні залишаються незмінними. Медведєв намагався зобразити прихильність Росії цим максималістським цілям як непохитну, стверджуючи, що вступ України до Європейського Союзу (ЄС) чи НАТО не запобіжить майбутньому конфлікту. Зокрема, Медведєв не визначив, що він вважає історичними російськими територіями, але Путін раніше визначив історичні російські землі як територію колишньої Російської імперії та Радянського Союзу.

Непрозорість Медвєдєва може бути навмисною, оскільки широко визначена кремлівська концепція «історичних російських територій» дозволяє Кремлю переслідувати експансіоністські цілі будь-де і коли завгодно на широкій території, включаючи Центральну Азію, Кавказ і частини Східної Європи, вважає американський Інститут вивчення війни (ISW). Акцент Медведєва на знищенні будь-якої української держави на цих «історичних російських територіях» може вказувати на те, що деякі актори в Кремлі віддають перевагу експансіоністським цілям над визначеною метою зміни режиму під час закликів до «денацифікації» України, резюмували в ISW.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + sixteen =