переговорная

Китай і Туреччина продовжують встановлювати власні переговорні платформи щодо врегулювання в Україні, які Кремль використовує для подальших власних інформаційних операцій, спрямованих на перешкоджання подальшій міжнародній підтримці України. Заява китайського дипломата в Москві – створення інформаційних умов для військової експансії КНР на російські Далекий Схід та Сибір.

Заступник міністра закордонних справ Росії Михайло Галузін і спеціальний представник Китаю з питань Євразії Лі Хіу зустрілися в Москві 2 березня, щоб обговорити бажання Китаю сприяти мирним переговорам між Росією та Україною. Галузін і Лі зазначили, що «неможливо» обговорювати врегулювання в Україні без участі Росії і без «врахування інтересів [Росії] у сфері безпеки». Галузін і Лі додали, що західні та українські «ультиматуми» і «формати діалогу» лише «шкодять перспективам врегулювання і не можуть бути основою [врегулювання]». Цією офіційною заявою представника китайської сторони підтверджується підтримка КНР загарбницьких війн, зокрема РФ проти України. Ця заява може бути створенням інформаційних умов для майбутньої можливої військової експансії Китаю на російські Сибір та Далекий Схід, до яких Піднебесна має історичні територіальні претензії. Очікується, що після зустрічі в Росії Лі відвідає Україну та інші країни ЄС.

Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан заявив під час Дипломатичного форуму в Анталії 3 березня, що Туреччина сподівається, що переговори про припинення вогню в Україні «почнуться найближчим часом» і що Туреччина вважає, що «обидві сторони досягли межі» того, чого вони можуть досягти військовими засобами. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган нещодавно оголосив, що Туреччина готова надати інший переговорний майданчик для Росії та України, замість того, який міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров публічно відхилив 1 березня.

Як уточнює ISW, російські офіційні особи продовжують неправдиво звинувачувати Україну та Захід у відсутності мирних переговорів між Росією та Україною, незважаючи на численні публічні заяви Росії, які припускають або прямо заявляють, що Росія не зацікавлена ​​у добросовісних мирних переговорах з Україною. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив під час панелі на Дипломатичному форумі в Анталії 2 березня, що Україні бракує «доброї волі» для переговорів з Росією, натякаючи, що відсутність предметних переговорів є провиною України, а не провиною Росії. Лавров стверджував, що люди, які неправильно розуміють, яка сторона винна, «не розуміють» реальності ситуації. Постійний представник Росії в ООН Василь Небензя в інтерв’ю російському телеканалу “Россия 24” 3 березня заявив, що Росія ніколи не відмовлялася від переговорів, але Україна відмовляється розмовляти з Росією. Небензя заявив, що наразі немає переговорів з Україною напряму чи через посередників.

ISW продовжує оцінювати, що будь-які російські заяви, які свідчать про те, що Росія зацікавлена ​​або завжди була зацікавлена ​​в мирних переговорах, є дуже ймовірними спробами вдавати зацікавленість, щоб спонукати Захід піти на попереджувальні поступки щодо українського суверенітету та територіальної цілісності та покласти тягар переговорів на Україну та Захід.

Один коментар до “Туреччина та Китай намагаються посадити Україну за стіл переговорів із Москвою на умовах Кремля”
  1. Путин ведет колониальную войну против Украины. Имея свои огромные, часто неосвоенные территории, он, используя тактику “выжженной земли”, захватывает все больше территорий по принципу: засрал своё, чтобы не убирать займу чужое. На руках путина кровь не только украинцев, которых он нещадно истребляет, но и своих соотечественников, которых он гонит в “мясные штурмы” для удовлетворения своих амбиций.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =