наступление

Російські війська, що діють навколо Авдіївки, схоже, пристосовуються до проведення наступальних наземних операцій з підготовленим і непідготовленим персоналом.

Таку думку висловили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

2 березня The Washington Post опублікувала інтерв’ю з сімома українськими військовослужбовцями з 3-ї десантно-штурмової бригади, які обговорювали потужні атаки російської хвилі в Авдіївці напередодні захоплення Росією населеного пункту в середині лютого. Декілька опитаних українських військовослужбовців назвали російські війська, залучені до подальших прямих штурмів українських позицій, добре підготовленими. Один український військовий розповів Washington Post, що приблизно три чверті російського персоналу, з яким його підрозділ брав участь поблизу Авдіївки, мали «пристойну» військову підготовку, а решта були «просто заплутані».

Один український військовослужбовець згадав, що група добре навчених російських солдатів використовувала реактивні гранатомети, щоб проникнути на їхні позиції, а інший військовослужбовець згадав, що недосвідчені російські військовослужбовці уникали нападу на його позиції після того, як він зміг застрелити вісьмох солдатів за один день. Військовослужбовець зазначив, що російські військові щоранку, вдень і ввечері відправляли в хвилеву атаку без захисних жилетів і шоломів біля Авдіївки недосвідчених військовослужбовців на вигляд 40-50 років. Інший український військовослужбовець зауважив, що рівень навичок росіян не був «насправді послідовним» і що деякі військовослужбовці мали більш досконале обладнання, ніж їхні колеги, які мали лише базові гвинтівки. Повідомлення про невідповідність характеру російських атак і якості атакуючого особового складу вказують на те, що російські війська можуть проводити поетапні наземні атаки, чергуючи групи навчених сил і непідготовлених, які, ймовірно, складаються з мобілізованого персоналу або російських підрозділів «Шторм» у складі яких э завербованы засуджени.

Командир 2-го десантно-штурмового батальйону 3-ї бригади Микола Зінкевич так само нагадав в інтерв’ю українському виданню, що російські сили використовували 20-30 осіб для атаки на одну позицію — набагато більше, ніж російські сили використовували в подібних атаках під час операції захоплення Бахмуту. Російські сили, ймовірно, використовували погано навчений персонал для здійснення масових щоденних атак на українські позиції та використовували навчений персонал з кращим обладнанням для штурму конкретних позицій після виснаження українських сил.

Російські війська, ймовірно, намагаються адаптувати наземні атаки, щоб підтримувати вищий темп наступальних операцій поблизу Авдіївки з особовим складом різного рівня підготовки та запобігти швидкому виснаженню краще підготовлених частин і з’єднань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + fourteen =