Российские захватчики системно пройдут территорию временно оккупированной Новой Каховки под Херсоном. Также в предвкушении скорого пришествия на свою землю украинских войск они суетливо собирают и вывозят манатки, впрочем, уже традиционно не свои, а украденные. Видео дня Play Video Об этом рассказал глава Новокаховского горсовета Владимир Коваленко в эфире проекта "Радио Свобода". Он также отметил, что перед возможными боями за освобождение города местные жители пытаются эвакуироваться за его пределы. "Левый берег Днепра и территория города заминированы. Знаю, что в населенных пунктах, от берега в глубине в сторону Крыма и принадлежащих к Новокаховской общине, там, на перекрестках улиц, стоят соответствующие установки", – пояснил он. Мэр добавил, что сейчас оккупанты крайне снизили коммуникации с местным населением. А те со своей стороны делают все, чтобы дистанцироваться от российских захватчиков. "Большинство людей из города уехали, а остающиеся пытаются избегать контактов с оккупационными силами. Но для противника это не проблема, у них сейчас на повестке дня важнее задача: это вывоз оборудования из медицинских учреждений, учебных заведений. Из частных торговых точек , включая морозильные камеры, холодильники", – пояснил Коваленко.

У російської армії орієнтовно залишилося (з урахуванням складського запасу):

Танки близько 11 тис. від Т-55 та молодше;
ББМ близько 19 тис. БМП-1; БМП-2, БТР-70, МТ-ЛБ та молодше;
Артилерія приблизно 10,5 тис., на складах зі старого майже не залишилося самохідних артилерійських установок – переважно буксирувана артилерія, але у росіян вималювалися проблеми з вантажівками, гумою до них та паливом.

Коли ця військова техніка закінчиться, можна орієнтовно підрахувати. У березні, станом на сьогоднішній ранок, знищується в середньому на добу: танки 11,3 од.; ББМ – 27,4 од.; артилерія – 35,3 од.

Ще жива сила

Людей у путіна багато. У середньому він мобілізує 32 тис. осіб на місяць, втрати, за даними ГШ ЗСУ, 27-29 тис. на місяць, плюс дезертири, полонені та померлі у шпиталях під час лікування. Загалом скільки мобілізував, стільки й занапастив. Цим і пояснюються “м’ясні” атаки та використання незахищених баггі на фронті – бронетехніка стає дефіцитом, люди – поки що ні. Адже її виробляється набагато менше, ніж спалюється на війні, а купити у дружніх КНДР чи Ірані путін не може, там її мало.

У березні, станом на сьогоднішній день, динаміка загальних людських втрат путінської армії складає 1012 осіб/добу.

Детальніше про поповнення та утилізацію в російській армії читайте:
особистий склад
бронетехніка
артилерія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 3 =