Сброс воды на ДнепроГЭС

Станом на 15.00 п’ятниці після масованої атаки російських фашистів на ДніпроГЕС енергетикам вдалося запустити в роботу частину обладнання.

Про це повідомили у Міненерго.

Діють мережеві обмеження для споживачів в Одеській та Дніпропетровській областях. Також у Хмельницькій області після масштабного знеструмлення без світла залишаються понад 2000 тисяч абонентів. У Харкові через значні пошкодження без електрики – близько 600 тисяч споживачів.

Як зазначається, енергетики разом із екстреними службами продовжують працювати над усуненням наслідків атак та відновленням електропостачання.

Частково запитані високовольтні лінії у низці областей. Зокрема, відновлено роботу повітряної лінії електропередачі ПЛ-750 кВ “Дніпровська”, яка живить Запорізьку АЕС.

Також локалізовані пожежі на уражених об’єктах генерації (ТЕС та ГЕС) у кількох областях.

На ДніпроГЕС, незважаючи на значні ушкодження, енергетикам вдалося запустити в роботу частину обладнання. Проте електроенергію станція поки що не виробляє. Триває огляд ушкоджень для з’ясування та оцінки масштабів збитків, уточнили у Міненерго.

Після проведення аварійних робіт заживлено споживачів у Вінницькій, Львівській областях. У Запорізькій області знято мережеві обмеження, проте є знеструмлення через бойові дії.

Залишаються мережеві обмеження для споживачів на Одещині (обмеження для понад 230 тисяч споживачів) та Дніпропетровської області (відключено 150 тисяч споживачів, обмеження застосовуються для понад 10 тисяч абонентів). У Хмельницькій області після масштабного знеструмлення (близько 200 тисяч залишалися без світла) без електроенергії – понад 2000 тисяч абонентів. Продовжуються відновлювальні роботи.

Найскладніша ситуація – у Харкові. Через значні пошкодження залишаються знеструмленими близько 600 тисяч споживачів. Триває робота над пожвавленням критичної інфраструктури міста.

Атака Росії на ДніпроГЕС побічно підтверджує той факт, що Росія знищила греблю Каховської ГЕС. Зараз, вочевидь, агресивні представники дикої нації намагаються зробити те саме з Дніпровською ГЕС. Тільки тут масштаби катастрофи будуть значно вищими, адже перепад води на КГЕС був трохи більше 10 метрів, а на ДніпроГЕС – понад 30 метрів.

Як чекісти вже нищили ДніпроГЕС, читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 12 =