Боєць ЗСУ

Російські сили просунулися на схід від Тернів, на захід від Іванівського, на південь від Урожайного, в межах західної частини Роботиного, в Кринки, почали діяти на південній частині острова Великий Потьомкін.

Американський Інститут вивчення війни (ISW) опублікував огляд подій на фронтах російсько-української війни, яки відбувалися 11 квітня.

  • Російські війська 11 квітня підтвердили просування поблизу Кремінної на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри, опубліковані 10 квітня, показують, що російські сили незначно просунулися на схід від Тернів (на захід від Кремінної). У Генштабі ЗС України повідомляли, що російські війська безуспішно атакували поблизу нп Терни, але на Куп’янському напрямку штурмів не проводили.
  • 11 квітня позиційні бої тривали на північний схід від Бахмута, але підтверджених змін на лінії фронту не було. Позиційні бої тривали на схід від Сіверська в районі Верхньокам’янського, на південний схід від Сіверська в районі Виїмки та на південь від Сіверська в районі Роздолівки.
  • Російські війська нещодавно підтвердили наступ у напрямку Часів Яр на тлі триваючих позиційних боїв 11 квітня. Геолокаційні кадри, опубліковані 10 квітня, вказують на те, що російські війська просунулися на захід від Іванівського (на схід від Часів Яру) вздовж автодорога Т0504 (Бахмут-Часів Яр). Позиційні бої тривали поблизу Часового Яру, Іванівського та Кліщіївки.
  • 11 квітня позиційні бойові дії тривали на захід від Авдіївки, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Позиційні бої тривали на північний схід від Авдіївки в районі Новокалинового, Кераміка, Новобахмутівки та Бердичів; на захід від Авдіївки біля Уманського та Семенівки; і на південний захід від Авдіївки поблизу Первомайського та Нетайлового. Близький до Міноборони України проект DeepState повідомив, що російськи війська просинулися північніше Бердичів.
  • Позиційні бойові дії тривали 11 квітня на захід від Донецька поблизу Побєди, Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька поблизу Новомихайлівки.
  • Російські сили незначно просунулися в районі кордону Донецької та Запорізької областей на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри, опубліковані 9 квітня, показують, що російські сили нещодавно незначно просунулися на південь від Урожайного (на південь від Великої Новосілки). Генштаб ЗС України повідомив, що українські сили відбили кілька атак росіян біля Старомайорського (на південь від Великої Новосілки).
  • Російські війська 11 квітня просунулися в західній частині Запорізькій області на тлі триваючих позиційних боїв. Геолокаційні кадри, опубліковані 9 квітня, показують, що російські війська нещодавно незначно просунулися в межах західної частини Роботиного. Позиційні бої тривали поблизу Роботиного та на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного).
  • Російські війська просунулися поблизу обмеженого українського плацдарму на східному (лівому) березі Дніпра у Херсонської області та на островах у річці Дніпро. Геолокаційні кадри, опубліковані 11 квітня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в Кринки. Геолокаційні кадри, опубліковані 11 квітня, показують, що російські війська нещодавно почали діяти на південній частині острова Великий Потьомкін (на північ від Голої Пристані). 11 квітня тривали позиційні бої на східному березі Херсонської області, в тому числі під Кринками. Речник українського Південного оперативного командування полковник Наталія Гуменюк заявила, що українські сили зазвичай поранюють або вбивають приблизно 60 відсотків особового складу російських штурмових груп, які атакують українські позиції на східному березі Херсонської області.
  • 11 квітня російські джерела заявили, що російські війська відбили українські диверсійно-розвідувальні групи, які намагалися висадитися на східному березі у Херсонської області та на бурову платформу в Чорному морі. Оперативний центр Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії заявив, що невідомі російські сили відбили українську диверсійно-розвідувальну групу, яка намагалася висадитися на Тендрівській косі (на захід від Скадовська та на березі Чорного моря). У ФСБ також заявили, що співробітники ФСБ не допустили висадку української диверсійно-розвідувальної групи на бурову платформу в районі Штормового газового родовища в Чорному морі.
  • Добою раніше:
    Військова ситуація на фронтах від ISW за 10.04.2024

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    19 − 12 =