мины 82 мм

Деякі постачальники боєприпасів продають снаряди як для чеської ініціативи, постачання до України, так і Росії.

Financial Times (FT) 30 травня повідомила, що чеська ініціатива щодо закупівлі артилерійських боєприпасів для України насилу конкурує з Росією щодо закупівлі боєприпасів у країнах, що не входять до НАТО. Уповноважений уряду Чехії з питань відновлення України Томаш Копечний заявив, що деякі невказані країни постачають боєприпаси як до Росії, так і до західних постачальників для України. Копєчний припустив, що Росія може здійснювати передоплату готівкою постачальникам боєприпасів швидше, ніж Захід, і що це може дозволити Росії купувати мільйони снарядів у тих самих постачальників. Власник і голова чеського національного виробника зброї Czechoslovak Group (CSG) Міхал Стрнад заявив, що близько половини компонентів, які CSG придбала в країнах Африки та Азії для чеської ініціативи, потребують додаткової роботи, перш ніж CSG зможе відправити їх в Україну та що в деяких снарядах були відсутні деякі компоненти.

Прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала 28 травня заявив, що перші «десятки тисяч» 155-мм артилерійських боєприпасів, отриманих за ініціативою під керівництвом Чехії, прибудуть в Україну протягом «днів». New York Times (NYT) повідомила у травні, що американська оборонна компанія General Dynamics відкриє нове підприємство в Месиці, штат Техас, яке щомісяця виготовлятиме 30 000 артилерійських снарядів після досягнення повної потужності.

NYT повідомило, що виробничі потужності США в Пенсільванії виробляють близько 35 000 артилерійських снарядів на місяць, а IMT, оборонна фірма з Огайо, як повідомляється, вироблятиме близько 34 000 артилерійських снарядів на місяць. NYT зазначає, що це дозволить США досягти мети Міністерства оборони США (DoD) щодо виробництва 100 000 снарядів на місяць до кінця 2025 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + seven =