Російські солдати

Російське військове командування направило недостатньо оснащені підрозділи, які спочатку мали діяти як оперативний резерв для бойових дій, можливо, через обмеження російського військово-промислового комплексу (ВПК) або як зусилля посилити триваючі російські напади на Україну.
Таку думку висловили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Український військовий оглядач Костянтин Машовець 13 липня заявив, що російське військове командування має намір сформувати 27-му мотострілецьку дивізію (2-а загальновійськова армія Центрального військового округу) як оперативний резерв Центрального угруповання військ (командування, яке зараз контролює наступальні дії РФ) на Авдіївському та Торецькому напрямках), які можуть бути введені в бій у разі розвитку українського контрнаступу на Авдіївському напрямку або наступу Росії на Торецькому напрямку. Машовець заявив, що російське військове командування перекинуло 433-й мотострілецький полк 27-ї мотострілецької дивізії, який укомплектований деградованими залишками 21-ї мотострілецької бригади, в район на північний захід від Авдіївки без повного відновлення боєздатності. Він додав, що російське військове командування достроково перекинуло 506-й і 589-й мотострілецькі полки на Торецькому напрямку до виходу підрозділів 27-ї мотострілецької дивізії з до 87 відсотками доктринально необхідної кількості озброєння та техніки на «заплановані терміни», і що російське військове командування планує привести 433-й, 506-й і 598-й мотострілецькі полки до кінця весни або початку літа 2024 року.

ISW вперше зафіксувала повідомлення про дії підрозділів 27-ї мотострілецької дивізії поблизу Авдіївки у квітні 2024 року та поблизу Торецька на початку липня 2024 року. Спостереження Машовця від 14 липня про те, що ці полки були розгорнуті до бойових дій раніше запланованого, однак можуть свідчити про те, що російське військове командування відстало від наміченого графіка укомплектування та озброєння та не змогло укомплектувати ці частини до цільової позначки у 87 відсотків. Раніше ISW оцінювало, що триваючі зусилля Росії з формування збройних сил створюють незначну кількість додаткових сил, які не направляються негайно на фронт як підкріплення, які Росія може використовувати для поступового створення оперативних резервів, але що російський ВПК навряд чи зможе повністю підтримувати резервну живу силу Росії.

Можливо, російське військове командування також завчасно розгорнуло підрозділи, щоб посилити постійні жорстокі наступи російських військ на сході України, вважають аналітики ISW.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 4 =