ствол

Російські джерела припускають, що Північна Корея могла надати Росії 170-мм самохідні артилерійські системи M1989 “Коксан” власного виробництва.

Російські мілблогери опублікували зображення, на яких видно потяг, який перевозить нібито північнокорейські 170-мм самохідні артилерійські системи M1989 «Коксан» у Красноярську. Російські мілблогери стверджують, що північнокорейські САУ «Коксан» встановлені на шасі російських танків Т-54 або Т-62, мають скорострільність від одного до двох пострілів на п’ять хвилин і дальність стрільби від 40 до 60. кілометрів. Відомий російський милийблогер, пов’язаний із Кремлем, відзначив передбачувану передачу зброї та припустив, що Північна Корея може надати російським силам зброю вищого калібру та дозволить Росії значно розширити свій військовий потенціал. Російське опозиційне видання «Важные истории» повідомило, що російські війська можуть використовувати САУ «Коксан» для заміни нещодавніх втрат 203-мм російських самохідних артилерійських систем 2С7 «Піон» у складних районах.

Російський ВПК навряд чи відповідатиме темпам виробництва, необхідним для компенсації втрат російської зброї за цією монетарною політикою. Foreign Policy (FP) з посиланням на OSINT- аналітиків повідомляє, що Росія втрачає близько 320 стволів танків і артилерійських гармат на місяць, але може виробляти лише 20 на місяць. FP повідомила, що у Росії, ймовірно, закінчаться гарматні стволи у 2025 році через втрати на полі бою, скорочення радянських запасів і вплив санкцій. FP також посилається на оцінки OSINT, згідно з якими російські війська втратили щонайменше 4955 бойових машин піхоти (БМП) з лютого 2022 року — приблизно 155 БМП на місяць. FP повідомляє, що Росія може виробляти лише близько 17 БМП на місяць або 200 на рік. FP оцінила, що політика Центрального банку щодо підвищення процентних ставок ускладнила необоронним компаніям залучення капіталу за допомогою позик, що скорочує не лише військову, а й цивільну економіку та може призвести до значного післявоєнного спаду, оскільки російським ветеранам, які повертаються, буде важче знайти роботу.

Про втрати російської артилерії та бронетехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =