БПЛА DeltaQuad

За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли досягти переваги в повітрі над Україною.

Про це йдеться у звіті британської військової розвідці.

Головною подією, що змінила характер конфлікту, стало використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА). З середини 2024 року кількість запусків БПЛА One Way Attack (дронів=камікадзе), ймовірно, дало Росії простір і час для відновлення свого парку дальньої авіації та пов’язаних із ними запасів крилатих та балістичних ракет повітряного базування. Хоча Росія зберігає можливість використовувати ці активи, кінцевим результатом є те, що картина ППО України стає все більш напруженою та складною. За допомогою цієї комбінації систем росіяни постійно націлюються на українську критично важливу національну інфраструктуру (КНІ) та авіабази, щоб зламати волю українського народу

Україна успішно використала БПЛА проти військових цілей у Росії. У середині та наприкінці вересня Україна завдала ударів по чотирьох стратегічних складах боєприпасів за сотні кілометрів від України. Загальний тоннаж боєприпасів, знищених на об’єктах, є найбільшою втратою російських і північнокорейських боєприпасів за час війни. Атаки знову підкреслюють нездатність Росії захистити стратегічні військові об’єкти від атак українських БПЛА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two − one =