Делегації України та США на перемовинах у Джидді

Україна висловила готовність прийняти пропозицію США про негайне запровадження тимчасового, 30-денного режиму припинення вогню, який може бути продовжений за взаємною згодою сторін, за умови прийняття та одночасного виконання Російською Федерацією.

Делегація України оголосила підсумки перемов зі США у Джидді, повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.

США доведуть до відома Росії, що взаємність з боку Росії є ключем до досягнення миру.

Водночас Сполучені Штати негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні.

Обидві делегації погодилися визначити склад своїх переговорних груп і почати переговори для досягнення стійкого миру, який забезпечуватиме довгострокову безпеку України. “Сполучені Штати зобов’язалися обговорити ці конкретні пропозиції з представниками Росії. Українська делегація вкотре наголосила, що європейські партнери мають бути залучені до мирного процесу”, – йдеться в повідомленні.

Українська делегація також наголосила, що європейські партнери мають бути залучені до мирного процесу.

Крім того, президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп домовилися якнайшвидше укласти всеосяжну угоду про розробку критичних мінеральних ресурсів України, щоб зміцнити економіку України та гарантувати довгострокове процвітання й безпеку України.

Делегації обговорили важливість гуманітарних зусиль під час вищезгаданого режиму припинення вогню, включно з обміном військовополоненими, звільненням утримуваних цивільних осіб та поверненням примусово переміщених українських дітей.

Читайте також:
США та Україна домовилися про негайне 30-денне припинення вогню в Україні за умови згоди Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =