у трубі

Російські військові, які пробралися трубою в тил ЗСУ в Курській області, отримали важкі ускладнення завдяки невігластву своїх командирів.

Та й не могло бути інакше. Російські командири зіграли на руку ЗСУ, відправивши своїх солдатів на вірну болісну смерть. Російська військова операція в Курській області стала трагічними наслідками для її учасників.

Як повідомляють західні ЗМІ з посиланням на джерела в Росії, після спроби пробратися через покинуту газопровідну трубу у солдатів, що вижили, почалися серйозні проблеми з легенями.

«Це стан, як за важкої форми COVID. Ми не знаємо, як їх лікувати», — зізнався один із лікарів.

Російські військові намагалися несподівано атакувати українські позиції, використовуючи газову трубу, що не функціонує. У Києві заявляють, що українські військові помітили супротивника та вбили близько 100 російських солдатів. Втім, як пишуть американські ЗМІ, деякі учасники операції вижили, але їхнє здоров’я виявилося серйозно підірваним. Основна версія – важке отруєння метаном.

Згідно з чинними правилами (вони єдині в Росії та в Україні і перекочували з СРСР), перш, ніж приступити до робіт у судинах, трубопроводах, газгольдерах, цистернах та інших закритих ємностях, де знаходилися горючий або отруйний газ або горючі (отруйні) рідини, необхідно їх обробити парою, продути інертним газом або атмосферним повітрям. Крім того, під час перебування там людей необхідно ці замкнуті простори аерувати – проганяти через них атмосферне повітря. На щастя для українських захисників, нічого цього не було зроблено (вочевидь, військові, плануючи операцію, не проконсультувалися у профільних відомствах). Військовослужбовцям, яких направили до труби, навіть не видали газоізолюючих дихальних апаратів, що подають повітря з балонів (такими постачаються пожежники).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 3 =