Російські просування на південний захід від Торецька наразі підтримують обидва ці напрямки, але російському військовому командуванню, ймовірно, доведеться визначити пріоритет одного напрямку в найближчі тижні через короткострокові обмеження в резервах людських ресурсів та матеріалів.
Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
Нещодавні українські оцінки свідчать про те, що Росія набирає достатньо сил для поступового розширення свого угруповання сил в Україні, але ISW не спостерігає ознак того, що Кремль створив достатній оперативний резерв для підтримки кількох посилених операцій на момент написання цього звіту.
Російські війська досі намагаються прорватися з Часового Яру та Торецька, що, ймовірно, ускладнило плани Росії щодо наступу на Костянтинівку та ширший український фортечний пояс.
Російські війська можуть зробити оперативну паузу після того, як вони вирівняють лінію фронту на південний захід від Торецька, щоб дати російським підрозділам у Часовому Яру та Торецьку час для більш значних просувань перед початком узгодженого наступу на Костянтинівку.
Нещодавня активізація російської активності на північний схід, схід та південь від Покровська свідчить про те, що російські війська можуть оцінити, що українські позиції в Покровську стають дедалі вразливішими, і що російським військам слід відновити свої зусилля щодо захоплення міста. Російське військове командування може спробувати одночасно домагатися захоплення Покровська та значного просування до Костянтинівки, але проведення обох операцій пришвидшить терміни ймовірної кульмінації російських дій та підірве здатність російських військ досягти будь-якої з цілей.
Російські війська також повинні продовжувати балансувати між наступальними операціями поблизу Торецька та Покровська та потребами в людських ресурсах та матеріальних ресурсах, що виникають унаслідок постійних зусиль з просування в Дніпропетровську область, захоплення Куп’янська та просування на Борову, Лиман, Суми та Харків, вважає ISW.