У ніч проти 25 травня Росія завдала масованого комбінованого ракетного удару по Україні. По Києву та інших містах летять балістичні ракети, крилаті ракети “Калібр” з моря та крилаті ракети зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС та Ту-160. Також в атаці на Україну летять шахеди.
Вибухи лунають по всій Україні – ракети досягли заходу України, є руйнування у Харкові та Києві, по якому перші балістичні ракети та шахеди вдарили ще опівночі. Загалом уночі чи не найбільше повідомлень про рух ракет та шахедів був саме на українську столицю, яка 25 травня відзначає День Києва.
Близько 2 години ночі моніторингові канали повідомили про запуск “Калібрів” з моря, водночас Повітряні сили повідомили про запуск крилатих ракет з території Росії зі стратегічних бомбардувальників.