У ніч на 8 вересня (із 22:00 7 вересня) ворог атакував 142-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів із напрямків: Брянськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда – ТОТ Криму, понад 100 із них – шахеди.
Про це повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 08:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 112 (78,9%) ворожих БПЛА типу Shahed, Гербера та дронів інших типів на півночі, півдні, сході та в центрі країни.
Зафіксовано влучання 26 ударних БПЛА на 7 локаціях, падіння збитих (уламки) на 1 локації.
Декілька ворожих БПЛА ще в повітрі, атака триває!
Минулої ночі російські загарбники атакували Дніпропетровщину та Київщину. У Дніпропетровькій області дрони влучили в адмінбудівлю пожежної частини. На Київщині дрони атакували Трипільську ТЕС.