За скоєне їм загрожує до 10 років ув’язнення.
Як повідомили в Поліції Запорізької області, 16 березня до Запорізького районного управління поліції звернувся 46-річний місцевий житель. За його словами, о 19:20 поблизу одного з магазинів він познайомився з чоловіком, з яким згодом вживав алкоголь. Перебуваючи у стані сп’яніння, потерпілий втратив рівновагу та впав. У цей момент зловмисник заволодів його сумкою з особистими речами та мобільним телефоном і зник.
Того ж вечора до відділу №1 (Вознесенівський) звернулася 44-річна жінка. Вона розповіла, що в тролейбусі невідомий чоловік, скориставшись зупинкою транспорту, раптово вихопив у неї з рук мобільний телефон і втік.
Під час оперативно-пошукових заходів поліцейські опитали свідків, проаналізували записи камер відеоспостереження та впродовж декількох годин встановили осіб, причетних до злочинів. Ними виявилися 32-річний та 54-річний місцеві жителі. Чоловіків затримали на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. У них вилучили речові докази – майно потерпілих.
17 березня слідчі повідомили фігурантам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Вознесенівської і Дніпровської окружних прокуратур.
