9 травня у Запоріжжі сталася дорожньо-транспортна пригода на регульованому перехресті вулиць Козака Бабури та Сорочинської у Хортицькому районі зіткнулися два автомобілі, запорізький Опель та Москвич на дніпровьких номерах.
Постраждалих у цій аварії немає, хоча вона сталася навпроти Станції Швидкої допомоги, однак, очевидним є той факт, що один з автомобілів порушив правила проїзду перехресть. З дорожньою аварією розбиралися патрульні.
