Підприємство займається утилізацією небезпечних відходів шляхом спалювання. Водночас дві термічні установки функціонували без необхідного дозволу, внаслідок чого в атмосферне повітря потрапляли шкідливі хімічні речовини в обсягах, що утричі перевищували допустимі норми. Завдана довкіллю шкода склала 231 тис. грн.
Після спалювання відходів пічний шлак та інші матеріали звалювали у ґрунт, що призвело до забруднення ділянки площею понад 560 кв. м. Рівень забруднюючих хімічних речовин перевищив допустимі показники більш ніж у 10 разів, а заподіяні збитки становлять понад 5,5 млн грн. Для відшкодування збитків Держекоінспекція Південного округу заявила цивільний позов у кримінальному провадженні на цю суму, повідомила Прокуратура Запорізької області.
Крім того, Господарський суд Запорізької області відкрив провадження за позовом Запорізької обласної прокуратури в інтересах держави про стягнення з підприємства 231 тис. грн заподіяної довкіллю шкоди.
До суду скеровано обвинувальний акт щодо посадовця підприємства (ч. 1 ст. 241, ч. 2 ст. 239, ч. ч. 1, 2 ст. 364-1 КК України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУПН в Запорізькій області.