Вчора та в ніч на 14 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російських окупантів.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.
Повідомляється, що уражено зенітний ракетний комплекс “Тор” у районі Старого Оскола та радіолокаційну станцію контрбатарейної боротьби “Ястреб” у районі Новосьоловки Бєлгородської області рф.
Крім того, уражено мобільний комплекс зв’язку “Редут-2УС” у районі Фролівського на Донеччині, а також вузол зв’язку противника у Кінських Роздорах Запорізької області.
Також уражено склад матеріально-технічних засобів противника у Перевальному на ТОТ АР Крим та ремонтний підрозділ противника у Громівці Херсонської області.