Російські війська досягли невизначеного часткового успіху поблизу Петропавлівки та Іванівки, просунулися в межах Красногорівки.
Американський Інститут вивчення війни (ISW) опублікував огляд подій, що сталися на фронтах 25 травня.
25 травня біля Липців (на північ від Харкова) тривали бої, але підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не було. Український Генштаб повідомив, що російські війська продовжували штурм поблизу Липців і Нескучного (на схід від Липців), а МО Росії стверджувало, що російські сили відбили українські контратаки біля Глибокого (на північ від Липців). Офіцер української розвідки, який діє в Харківській області, заявив, що російські війська ведуть штурм у напрямку Липців великою кількістю піхоти та за підтримки широких плануючих бомбових ударів.
25 травня біля Вовчанська та в його межах тривали бої, однак підтверджених змін на лінії фронту не було. Російські війська продовжували штурми біля Стариці (на захід від Вовчанська), Вовчанська та Тихого. У Міноборони Росії заявили, що російські війська відбили українські контратаки під Вовчанськом. Російські мілблогери стверджували, що російські війська знищили ще один міст через річку Вовчу біля Тихого, а українські війська налагоджують понтонні мости через річку Вовча у Вовчанському напрямку.
Повідомляється, що 25 травня російські війська просунулися на південний схід від Куп’янська під час продовження наступу вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. 24 травня український Генштаб визнав, що російські війська досягли невизначеного часткового успіху поблизу Петропавлівки (на схід від Куп’янська) та Іванівки (на південний схід від Куп’янська). Офіцер української розвідки, який діє в Харківській області, заявив, що російські війська раптово обстрілюють всюдиходи на Куп’янському напрямку. Російські війська продовжували штурм на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки; на південний схід від Куп’янська біля Кислівки, Новоселівки, Стельмахівки; на південний захід від Сватового біля Новоєгорівки, Дружелюбівки, Невського; на захід від Кремінної біля Тернів, Ямполівки, Торського; на південь від Кремінної в районі Серебрянського лісництва та Білогорівки.
Український Генштаб повідомляв, що російські війська вели наступальні дії на сіверському напрямку в районі Виївки (на південь від Сіверська), а також поблизу Верхньокам’янського та Спірного (обидва на південний схід від Сіверська).
25 травня російські війська продовжували наступ у районі Часового Яру, проте підтверджених змін лінії фронту на цьому ділянці не було. Російські війська вели наступальні дії на північ від Часового Яру в районі Калинівки; у східному Часовому Яру біля мікрорайонів Канал і Новий; на схід від Часового Яру біля Іванівського; на південний схід від Часового Яру поблизу Кліщіївки та Андріївки; та на південь від Часів Яру поблизу Шумів. Російські мілблогери стверджували, що російські війська досягли невідомого успіху під Кліщіївкою і намагаються увійти в мікрорайон Каналу з півдня.
25 травня російські війська продовжували наступальні дії на захід від Авдіївки, але підтверджених наступів росіян у цьому районі не було. Російське МО стверджувало, що російські війська захопили Архангельське, хоча ISW оцінило, що російські війська захопили населений пункт станом на 4 травня. 24 травня український Генштаб повідомив, що російські сили досягли невідомого успіху на схід від Євгенівки (на північний захід від Авдіївки). Російські джерела стверджували, що російські сили очищають Нетайлове (на південний захід від Авдіївки) та Уманське (на захід від Авдіївки). Російські війська продовжували наступальні дії на північний захід від Авдіївки в районах Калинового, Новоолександрівки, Очеретиного, Соловйового, Сокіла, Новопокровського, Новоселівки Першої; на захід від Авдіївки біля Уманського та Яснобродівки; на південний захід від Авдіївки біля Невельського та Нетайлового. У Генштабі України повідомили, що російські наземні обстріли на Покровському (Авдіївському) напрямку 25 травня зросли втричі порівняно з 24 травня.
Російські сили нещодавно просунулися на захід від міста Донецьк на тлі продовження російських наступальних операцій у цьому районі 25 травня. Геолокаційні кадри, опубліковані 24 травня, показують, що російські сили просунулися в межах Красногорівки (на захід від міста Донецька). Російські війська продовжували наступальні дії на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки; на південний захід від Донецька в районі Костянтинівки, Парасковіївки, Новомихайлівки; та на південний схід від Вугледара біля Володимирівки.
Позиційні бойові дії тривали на ділянці кордону Донецької та Запорізької областей поблизу Старомайорського (на південь від Великої Новосілки).
За повідомленнями, 25 травня російські війська продовжували наступ на захід Запорізької області поблизу Роботиного та Новоандріївки (на північний схід від Роботиного) та на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного).
25 травня український Генштаб повідомив, що російські війська провели кілька невдалих штурмів на східному (лівому) березі у Херсонської області, в тому числі поблизу Кринок. Українське джерело спростувало нещодавні заяви про те, що українські сили відступили з Кринок.
Російські джерела стверджували, що українська влада випустила велику кількість води з дамби Дніпровської гідроелектростанції (ТГЕС). Голова Херсонської обласної окупаційної адміністрації Володимир Сальдо 24 травня заявив, що українська влада відкрила всі шлюзи ТЕС і випустила велику кількість води, яка може затопити острови в дельті Дніпра. Російські мілблогери широко розширили заяву Сальдо і стверджували, що відбулося значне підвищення рівня води біля Василівки в Запорізькій області та Софіївки в Херсонській області, але, ймовірно, знадобиться кілька днів, щоб повністю визначити наслідки повені. Окупаційний чиновник Запорізької області Володимир Рогов 25 травня спростував заяву Сальдо та заявив, що протипаводкові шлюзи ДніпроГЕС закриті, але що водозливні затвори дамби відкриті і залишаються відкритими після російського удару по ДніпроГЕС 22 березня. Незрозуміло, чому в цей час буде великий викид води, якщо водозливні ворота дамби були відкриті протягом кількох місяців. Українське джерело попередило, що активізація російського обговорення ДніпроГЕС вказує на те, що російські війська можуть завдати нового удару по ДніпроГЕС або активізувати бойові дії на Херсонському напрямку. Українські офіційні особи та ЗМІ не коментували заяви про затоплення з боку ДніпроГЕС, і ISW не може незалежно перевірити правдивість російських заяв.