Взорван поезд в Бурятии на этом Чертовом мосту - снабжение фронта из Китая и КНДР парализовано

Українська розвідка, як повідомляється, пошкодила вже другий потяг на ділянці Байкало-Амурської залізниці 1 грудня, очевидно намагаючись погіршити логістику Росії на російському Далекому Сході (доставка росіянами на війну військового обладнання та боєприпасів з Кітаю та Північної Кореї).

Події довкола диверсій на БАМі проаналізував ISW.

Українські ЗМІ повідомили, що джерела української розвідки заявили, що Служба безпеки України (СБУ) провела спецоперацію, яка призвела до пошкодження іншого потяга з паливом, який проїжджав мостом уздовж невстановленої частини північного обходу Байкало-Амурської залізниці (горіння поїзда з паливом на металевому мості (“Чортів міст” на фото) мало призвести до незворотного пошкодження металоконструкцій мосту і, як мінімум, втрату їм вантажопідйомності). Повідомляється, що СБУ планувала операцію збігтися з очікуваним перенаправленням руху поїздів після вибухів у Північомуйському тунелі 30 листопада, які призвели до переривання роботи ділянки Східно-Сибірської залізниці в Республіці Бурятія та пошкодження СБУ паливного поїзда, про що також повідомляють українські ЗМІ.

Російські джерела стверджують, що вибухи 1 грудня також сталися в Республіці Бурятія і повністю або частково пошкоджено шість паливних цистерн. Російське видання Baza повідомляє, що проїзд через Північомуйський тунель досі заблокований (очевидно, металоконструкції тунелю сильно пошкоджені вогнем).

Українські ЗМІ повідомили, що українська розвідка спостерігала, як російські військові використовували залізницю для переправлення обладнання та припасів, хоча немає жодних ознак того, що вибухи 1 грудня пошкодили міст уздовж Байкало-Амурської залізниці та спричинять довгострокові перебої. Байкало-Амурська залізниця та Східно-Сибірська залізниця є двома основними залізницями на Далекому Сході Росії, які з’єднують Росію з Китаєм і Північною Кореєю, обидві країни, на які Росія все більше покладається в економічній і військовій підтримці для підтримки своїх військових зусиль в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − sixteen =