американские кассетные боеприпасы M864 (29 км)

Офіс генерального інспектора Міністерства оборони США (Міністерство оборони США) опублікував звіт 11 січня, у якому стверджується, що відсутність своєчасного документування певної допомоги, наданої Україні, в основному пов’язана з обмеженнями Міністерства оборони США, але це не означає, що будь-який із матеріальна допомога була привласнена.

У звіті зазначено, що Управління оборонного співробітництва Міністерства оборони України не змогло належним чином провести інвентаризацію предметів оборонного призначення протягом 90 днів, передбачених законом, через нестачу робочої сили, відсутність протоколів для ведення бази даних моніторингу у ворожому середовищі до грудня 2022, а також відсутність внутрішнього контролю для перевірки даних у базі даних.

Генеральний інспектор Міністерства оборони США Роберт Сторч зазначив, що цей звіт не означає, що цих запасів «немає» або вони «не використовуються», і в звіті зазначено, що українські сили дійсно надають «необроблені» цифри і що Україна працює щоб реалізувати систему з кращим використанням серійних номерів. У звіті також зазначено, що Україна провела інвентаризацію, яка не була завантажена до спеціальної бази даних. У звіті зазначається, що хоча рівень правопорушень Міністерства оборони – кількість наданих США засобів оборони для України, які не були належним чином задокументовані протягом 90 днів після прибуття – все ще не відповідає федеральним нормам, переглянуті протоколи як для Міністерства оборони, так і для українського персоналу сприяли покращенню рівня правопорушень з 10 лютого 2023 року до 2 червня 2023 року. У звіті зазначено, що «відволікання» військової допомоги США від українських військових виходить за рамки звіту, і що звіт не містить доказів того, що будь-які оборонні статі США, виділені Україні, були використані не за призначенням.

Доповідь Генерального інспектора Міністерства оборони США покладає відповідальність за забезпечення дотримання стандартів звітності Міністерства оборони на ODC-Україна, і боротьба України за впровадження цих стандартів, схоже, пов’язана з кадровими та матеріально-технічними проблемами, а не зі злими намірами. У звіті Офісу Генерального інспектора зазначено, що український персонал має лише 10 сканерів штрих-кодів для запису серійних номерів, жоден із яких не знаходиться на передовій, і українському персоналу іноді важко повідомити про втрати протягом необхідних 90 днів через те, що серійні номери втрачаються або не читаються через використання та бойові пошкодження. У звіті також зазначено, що Україна часом не надає письмові звіти про збитки вчасно через різницю між стандартами класифікації збитків України та Міністерства оборони. У звіті зазначається, що ODC-Україна не вистачає персоналу в логістичних хабах, щоб забезпечити дотримання стандартів звітності Міністерства оборони через значні кадрові обмеження.

Читайте також:
План Республіканської партії США перемоги України над путінською Росією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − twelve =