На фронтах російсько-українськой війни тривали позицийні бої. Підтверджених переміщень військ не відбувалося.
Американський Інститут вивчення війни (ISW) оприлюднив огляд подій на фронті, які відбувалися 24 січня.
Командувач Об’єднаних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв 24 січня повідомив, що російські диверсійні групи намагалися перетнути міжнародний кордон між Росією та Україною, ймовірно, посилаючись на заяви Росії про те, що російські сили захопили Плетенівку Харківської області, менш ніж за два кілометри від Харкова-Бєлгорода. Міжнародний кордон області, 23 січня. Відомий пов’язаний з Кремлем російський мілблогер посилив заяви, що російський напад на Плетенівку 23 січня охарактеризував як «зухвалий рейд», після якого російські війська відійшли на вихідні позиції. ISW не спостерігала візуальних доказів, які б підтверджували твердження про те, що російські сили захопили Плетенівку, і продовжує оцінювати, що російські сили можуть проводити невеликі тактичні атаки через кордон Білгородської та Харківської області, щоб зафіксувати та відвернути українські сили від куп’янського напрямку. Генштаб ЗСУ вже спростував цю заяву росіян.
Повідомляється, що 24 січня російські війська просунулися на Куп’янському напрямку, але підтверджених змін лінії фронту на цієї ділянці не було. Російські мілблогери стверджували, що російські війська просунулися до Берестового та вздовж траси P07 Сватове-Куп’янськ у напрямку Табаївки (обидва на північний захід від Сватового), хоча ISW не знайшов візуального підтвердження цих тверджень. Російські та українські джерела стверджують, що позиційні бойові дії тривали на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки. Повідомляється, що підрозділи 1-ї гвардійської танкової армії (Західний військовий округ) продовжують діяти на Куп’янському напрямку.
На Лиманському напрямку 24 січня тривали позиційні бойові дії, однак підтверджених змін на цьому напрямку не було. Російські та українські джерела стверджували, що позиційні бої тривали на північний захід від Кремінної поблизу Макіївки, Ямполівки та Тернів; на захід від Кремінної поблизу Торського; на південний захід від Кремінної в районі Серебрянського лісництва та Діброви; і на південь від Кремінної біля Григорівки (Григорівка за 15 км на південний захід від Кремінної, а не та, що на північний захід від Бахмута).
Під Бахмутом 24 січня тривали позиційні бої, однак підтверджених змін лінії фронту на цьому ділянці не було. Російські мілблогери стверджували, що російські сили просунулися на захід від Бахмута в районі Іванівського та від Хромового на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки, хоча ISW не спостерігало візуальних доказів цих тверджень. Російські та українські джерела стверджують, що позиційні бої тривали на північний схід від Бахмута в районі Білогорівки та від Веселого в напрямку Віймки та Спірного; на північ від Бахмута біля Васюківки; на північний захід від Бахмута біля Богданівки; на захід від Бахмута біля Іванівського; на південний захід від Бахмута біля Кліщіївки; і на північний захід від Горлівки поблизу Шумів. Повідомляється, що підрозділи російського 102-го мотострілецького полку (150-а мотострілецька дивізія 8-ї гвардійської загальновійськової армії Південного військового округу) і 85-ї окремої мотострілецької бригади (2-й армійський корпус ЛНР) діють поблизу Бахмута, а елементи 200-ї окремої мотострілецької бригади (Північний флот) Росії, як повідомляється, діють на північному фланзі Бахмута.
Під Авдіївкою 24 січня тривали позиційні бої, однак підтверджених змін лінії фронту на цьому ділянці не було. Відомий російський мілблогер стверджував, що російські війська незначно просунулися на південний захід від Авдіївки поблизу Первомайського, хоча ISW не знайшло візуальних доказів цього твердження. Українські та російські джерела заявили, що позиційні бої тривають на північний захід від Авдіївки поблизу Новобахмутівки та Степового; у південно-східній Авдіївці біля ресторану «Царська охота»; на захід від Авдіївки біля Сіверного і Тоненьке; на південний захід від Авдіївки біля Водяного, Первомайського та Невельського. Українська організація з відкритим кодом Frontelligence Insight повідомила, що російські обстріли знищили більшість будівель у південно-східному житловому районі Авдіївки та що російські війська продовжують обстріли на північний захід від Авдіївки поблизу Степового, Бердичів, Новобахмутівки та Новокалинового. Frontelligence Insight повідомило, що ситуація на флангах Авдіївки більш стабільна, що дозволяє українським силам продовжувати захищати Авдіївку в умовах постійної нестачі снарядів і живої сили. Російські мілблогери стверджували, що 17 січня в штурмі району «Царської Охоти» брала участь російська розвідувально-штурмова бригада «Ветеран» (ДШМ), яка проникала туди через підземні тунелі.
Позиційні бої тривали на захід і південний захід від Донецька, але підтверджених змін лінії фронту на цьому ділянці не було. Російські мілблогери стверджували, що російські сили незначно просунулися поблизу Георгіївки (на захід від Донецька), але ISW не знайшло доказів цього твердження. Українські та російські джерела стверджують, що позиційні бойові дії велися на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки. Російські міліблогери стверджували, що російські війська намагаються обійти Новомихайлівку з півдня, щоб атакувати район Вугледара. Повідомляється, що підрозділи російської 5-ї мотострілецької бригади (1-й армійський корпус «ДНР») діють поблизу району шахти «Трудовська» поблизу Мар’їнки (на захід від Донецька).
На ділянці кордону Донецької та Запорізької областей 24 січня тривали позиційні бої, але підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не зафіксовано. Російські та українські джерела повідомляли про позиційні бої на південь від Великої Новосілки біля Урожайного та на північ від Старомайорського та на південний схід від Великої Новосілки біля Новодонецького та на схід від Золотої Ниви. Обмежені позиційні бої тривали також на південь від Червоного (на південний схід від Гуляйполя).
На заході Запорізької області 24 січня тривали позиційні бої, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Позиційні бої тривали поблизу Роботиного, на південь від Роботиного біля Новопрокопівки та на схід від Роботиного біля Вербового.
24 січня тривали позиційні бої на східному (лівому) березі Дніпра в Херсонської області в районі Кринок, але підтверджених змін фронту на цьому ділянці не було. Повідомляється, що на Кінбурнському півострові в окупованій Херсонській області діє російський загін «Аксай», ймовірно, добровольчої козацької бригади «Дон».
Українське партизанське угруповання «Атеш», що базується в Криму, повідомило 24 січня, що російські війська передислокували великий десантний корабель класу «Ропуча» до Графської бухти в Севастополі. Атеш повідомив, що російські сили замаскували корабель і, ймовірно, розгорнуть його в Чорному морі для виконання бойових завдань. Вочевидь, корабель оснастять спеціальною апаратурою (сонари, радари, РЕБ, ЗРК) і він чатуватиме на акваторію Чорного моря на південь, на південний захід від Криму від українських морських і повітряних безпілотників