Что осталось от Ил-76

Українські офіційні особи продовжували попереджати, що Росія намагається використати катастрофу Іл-76, щоб зменшити підтримку України Заходом, і зазначили, що Росія не надала жодних нових доказів з місця катастрофи.

Речник Головного управління військової розвідки України Андрій Юсов заявив, що російська влада відхилила створення міжнародної комісії з розслідування обставин катастрофи. Президент Росії Володимир Путін повторив російські звинувачення про те, що українська влада знала про наявність українських військовополонених на літаку Іл-76 ще до збиття літака, і заявив, що Слідчий комітет Росії оприлюднить усі подробиці катастрофи у найближчі дні.

Слідчий комітет Росії заявив, що його попереднє розслідування підтвердило початкову інформацію про те, що українська зенітна ракета, запущена з Липців Харківської області, збила літак, а російські ЗМІ повідомили, що слідчі розшифровують чорні скриньки Іл-76. Заступник генсека ООН Розмарі ДіКарло 25 січня заявила, що ООН не може перевірити російські чи українські повідомлення про обставини катастрофи Іл-76.

Які основні питання має висвітлити російська сторона, щоб їй повірили:
1. Відео та знімки з місця аварії у перші хвилини катастрофи, на яких могли бути видно тіла та їх фрагменти понад 70 осіб.
2. Відео та знімки полонених (чиї паспорти та інші документи вже показує СК РФ у мережі) перед посадкою в літак з “прив’язкою” до цього літака та місця навантаження.
3. Докази (за можливості, з фото та відео, що літак летів у Бєлгород, а не з Бєлгорода). Поки видно, що літак був збитий, рухаючись у напрямку з Бєлгорода у бік, протилежний до місця обміну полоненими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =