диктатор путін

Російський президент Володимир Путін, здавалося, зневажливо ставився до російських еліт у своїй промові на Федеральних зборах 29 лютого, тісніше приєднавшись до ветеранської та військової спільноти та отримавши похвалу від ультранаціоналістичних милиблогерів.

Як пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни, Путін намагався дистанціюватися від російської еліти, стверджуючи, що особи, які «набили собі кишені через економічні процеси в 1990-х роках», не є елітою, а «справжньою елітою» є робітники та військовослужбовці, які довели свою лояльність до Росії.

Путін використовував це підривне визначення еліт, щоб похвалити російську армію та посилити свою прихильність до ветеранів і військової спільноти, заявивши, що військові ветерани повинні займати провідні позиції в російському суспільстві, бізнесі та уряді та «їм слід довірити майбутнє Росії» і маючи на увазі, що ветерани повинні взяти на себе роль, яку традиційно займають російські еліти. Кілька російських мілблогерів підтримали твердження Путіна про те, що російські військові ветерани повинні займати помітні та впливові ролі в російському суспільстві, і представили заяви Путіна як початок кампанії зі зміни «еліти» Росії. Путін також запропонував розширити та створити численні заходи економічної підтримки, включаючи «більш справедливий розподіл податкового тягаря між тими, хто має вищі особисті та корпоративні доходи». Один російський мілблогер прямо висловив підтримку економічних реформ, які замінять «олігархічний капіталізм» на «рівноправний». можливостей і мінімального розшарування в рівні життя» Путінська критика російських еліт та економічні пропозиції, які, теоретично, зменшать їхній вплив, можуть посилити існуючу риторичну лінію серед провоєнних мілблогерів, які критикують російські еліти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − two =