Російські війська просунулися в межах Іванівського, на північ від Новомихайлівки, трохи просунулися на північ від Красногорівки, на південь від Урожайного.
Американський Інститут вивчення війни опублікував огляд подій, що відбулися на фронтах російсько-української війни 29 березня.
29 березня тривали позиційні бойові дії вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремміна, однак підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не було. Українські та російські джерела стверджували, що позиційні бої тривали на захід від Кремінної біля Тернів і на південь від Кремінної біля Білогорівки. Заступник командира українського загону, який діє на Куп’янському та Лиманському напрямках, заявив, що російські війська продовжують зосереджувати приблизно 100 тис. особового складу на Куп’янському та Лиманському напрямках і мають проводити ротації (імовірно, тактичні) щонайменше раз на тиждень за рахунок живої сили та втрати обладнання. Заступник командувача заявив, що російські війська накопичують особовий склад і техніку та перекидають невизначені додаткові сили на Куп’янський напрямок для продовження зусиль із захоплення Куп’янська та Куп’янська-Вузлового. Заступник командувача зазначив, що російські сили найбільш активні на лиманському напрямку в районі Білогорівки та Тернів і безуспішно намагаються просунутися на куп’янському напрямку в районі Синьківки та Іванівки (на південний схід від Куп’янська). Заступник командувача заявив, що українські сили не помітили жодних російських диверсійно-розвідувальних груп, які намагалися проникнути в Україну через міжнародний кордон України з Росією, а український голова Харківської області Олег Синегубов заявив, що українські сили не помітили зосередження російських військ для нападу на місто Харків. Повідомляється, що поблизу Білогорівки діють підрозділи 7-ї окремої мотострілецької бригади (2-й армійський корпус «ЛНР»).
Російські війська нещодавно незначно просунулися на захід від Бахмуту на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 29 березня. Геолокаційні кадри, опубліковані 26 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в межах Іванівського (на захід від Бахмута). Російський мілблогер стверджував, що російські війська просунулися в Богданівку (на північний захід від Бахмута), хоча ISW не знайшло візуального підтвердження цієї заяви. Позиційні бойові дії тривали на захід від Бахмута в районі Часів Яру, Нового району (східна частина Часів Яру), Іванівського та на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки. Речник української бригади, яка діє на Бахмутському напрямку, заявив, що російські безпілотники та розвідники становлять значну загрозу для українських сил у цьому районі та що російські війська використовують їх у більшій кількості. Повідомляється, що підрозділи 11-ї окремої гвардійської десантно-штурмової російської бригади ПДВ діють на захід від Іванівського.
Російські сили нещодавно підтвердили просування на північний захід і захід від Авдіївки на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 29 березня. Геолокаційні кадри, опубліковані 28 березня, показують, що російські сили нещодавно трохи просунулися на північ від Красногорівки (на північний захід від Авдіївки). Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 19 березня, показують, що російські сили незначно просунулися на південь від Невельського (на південний захід від Авдіївки). Російські мілблогери стверджували, що російські війська поступово просуваються на північний захід і захід від Тоненьке (на захід від Авдіївки). Позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Семенівки та Бердичів; на захід від Авдіївки поблизу Тоненьке та Уманське; на південний захід від Авдіївки біля Первомайського та Невельського.
Російські сили нещодавно незначно просунулися на південний захід від міста Донецьк на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 29 березня. Геолокаційні кадри, опубліковані 28 і 29 березня, показують, що російські війська нещодавно незначно просунулися на північ від Новомихайлівки (на південний захід від міста Донецьк). Російські мілблогери стверджували, що підрозділи російської 155-ї окремої морської піхотної бригади (ТОФ) нещодавно просунулися в центр Новомихайлівки. Пов’язаний з Кремлем російський мілблогер заявив, що російські війська просуваються на захід по вулицях Центральна та Гагаріна в Георгіївці (на захід від Донецька). Інші російські та українські джерела стверджували, що позиційні бойові дії тривали на захід від Донецька поблизу Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька біля Водяного.
Російські сили 29 березня незначно просунулися в районі кордону Донецької та Запорізької областей на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри, опубліковані 29 березня, показують, що російські сили нещодавно незначно просунулися на південь від Урожайного (на південь від Великої Новосілки). Позиційні бої тривали поблизу Старомайорського (на південь від Великої Новосілки) та на північ від Приютного (на південний захід від Великої Новосілки). Повідомляється, що на Шахтарському напрямку (район кордону Донецької та Запорізької областей) діють підрозділи російської 30-ї артилерійської бригади (36-ї загальновійськової армії СВО).
29 березня тривали позиційні бої поблизу Роботиного та на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного) на заході Запорізької області, але підтверджених змін на лінії фронту не було. Повідомляється, що підрозділи російського 71-го мотострілецького полку (42-а мотострілецька дивізія, 58-а загальновійськова армія, Південний військовий округ) продовжують бої поблизу Роботиного.
29 березня тривали позиційні бої на східному (лівобережному) Херсонщині, імовірно поблизу Кринок.