Російські війська незначно просунулися на схід від Стельмахівки та на південь від Крохмального, вздовж траси E50 на сході Нетайлового, просунулися на півдні Роботиного, на північ від Олешок.
Американський Інститут вивчення війни (ISW) опублікував огляд подій, що сталися на фронті 6 травня.
Російські війська 6 травня незначно просунулися на північний захід від Сватового під час продовження наземних атак уздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Геолокаційні кадри, опубліковані 5 і 6 травня, показують, що російські війська незначно просунулися на схід від Стельмахівки та на південь від Крохмального (обидва на північний захід від Сватового). Міністерство оборони Росії 6 травня заявило, що російські війська захопили Котлярівку (на північний захід від Сватового). Російські війська продовжували штурм на північний захід від Сватового біля Піщаного та Берестового; на північний захід від Кремінної біля Невського і Новосадового; на захід від Кремінної поблизу Торського; на південь від Кремінної в районі Серебрянського лісництва та Білогорівки.
Російські війська 6 травня продовжували обмежені наступальні дії на Сіверському напрямку на північний схід від Бахмута, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки на схід від Сіверська поблизу Верхньокам’янського; на південний схід від Сіверська біля Спірного та Виїмки; та на південь від Сіверська біля Роздолівки.
6 травня російські війська продовжили наступ на Часів Яр, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Російські мілблогери стверджували, що інтенсивні бої тривали на східних флангах Часового Яру в районі Богданівки (на північний схід від Часового Яру) та Іванівського (на схід від Часового Яру). Українська 5-та десантно-штурмова бригада опублікувала кадри, як під прикриттям димової завіси поблизу Бахмута діють російські «танки-черепахи» зі сконструйованими металевими саркофагами. Один російський мілблогер стверджував, що російські війська завдали удару по контрольованому Україною мосту через канал Сіверський Донець – Донбас на схід від Часового Яру. Український Генштаб повідомив, що українські сили відбили атаки біля Іванівського та на південний схід від Часового Яру поблизу Кліщіївки та Андріївки.
Російські війська 6 травня просунулися на південний захід від Авдіївки під час продовження наступальних операцій на захід від населеного пункту. Геолокаційні кадри, опубліковані 6 травня, показують, що російські війська просунулися вздовж траси E50 на сході Нетайлового (на південний захід від Авдіївки). Українські та російські джерела повідомляли, що в Нетайловому тривають бої. Генштаб ЗС України повідомив про продовження атак Росії на північний захід від Авдіївки в районі Новоолександрівки та Новопроковського; на захід від Авдіївки біля Уманського та Яснобродівки; на південний захід від Авдіївки біля Нетайлового і Невельського.
Речник Української групи військ на Хортиці підполковник Назар Волошин повідомив, що невеликі окремі російські групи (ймовірно, розміром приблизно до загону) намагаються штурмувати Красногорівку, але сильний вогонь української артилерії заважає їм консолідувати успіхи та проводити подальші атаки. Українські та російські джерела повідомляли про триваючі російські атаки на захід від міста Донецьк поблизу Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від міста Донецьк поблизу Костянтинівки та Парасковіївки.
6 травня російські війська продовжували обмежені та безуспішні наземні атаки в районі кордону Донецької та Запорізької областей. Російські та українські джерела повідомляли про російські атаки на північний схід від Вугледара біля Водяного та на південь від Великої Новосілки поблизу Урожайного та Старомайрського.
Російські війська нещодавно підтвердили наступ у західній Запорізькій області на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 6 травня. Геолокаційні кадри, опубліковані 6 травня, показують, що російські війська просунулися на півдні Роботиного. Українські та російські джерела заявляли, що в Роботиному тривали позиційні зіткнення.
Російські війська 6 травня підтвердили наступ у східному (лівому) березі Херсонської області на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри, опубліковані 6 травня, показують, що російські війська просунулися на північ від Олешок (на південний схід від Херсона). Позиційні бої тривали під Кринками. Речник Південного оперативного командування ЗСУ капітан третього рангу Дмитро Плетенчук заявив, що російські війська щодня використовують до 300 ударних безпілотників проти українських позицій на півдні України. Плетенчук також заявив, що російські війська намагаються встановити контроль над островом Нестрига в дельті річки Дніпро (на південний захід від Херсона) і несуть значні втрати.
Російські війська завдали ударів з безпілотників по північному сходу України в ніч на 6 травня. 6 травня ВВС України повідомили, що російські війська запустили 13 безпілотників «Шахед-136/131» з Курської області, а українські війська збили 12 «Шахедів» над Сумською областю в ніч на 6 травня. Сумська обласна військова адміністрація повідомила, що російські війська обстріляли енергетичні об’єкти Сумської області. Голова Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін повідомив, що в Миргородському районі Полтавської області на житловий будинок впали уламки Шахеда.
Протягом дня 6 травня російські війська завдали обмежених ракетно-плануючих ударів по Україні. Східне авіаційне командування ЗСУ повідомило, що українські війська знищили ракету Х-59/69 над Синельниківським районом Дніпропетровської області. Начальник міліції Харківської області Сергій Болвінов заявив, що російські війська завдали удару по Мончинівці Харківської області з ФАБ-1500 з єдиним модулем планування та коректування (УМПК), зазначивши, що російські війська вперше застосували такі ФАБ-1500 проти Харківської області. Державна служба з надзвичайних ситуацій України повідомила, що виявила та знищила залишки нової російської крилатої ракети Х-69, яка впала в Голосіївському національному природному парку в Києві в попередній, невстановлений день.