ЯРС

Кремль продовжує приурочувати своє бряжчання ядерною зброєю до основних політичних дискусій на Заході в рамках рефлексивної кампанії кремлівського контролю, щоб вплинути на західних осіб, які приймають рішення.

Про це повідомляє ISW.

Міністерство оборони Росії 21 травня заявило, що ракетні підрозділи Південного військового округу (ПВО) почали перший етап навчань з нестратегічного (тактичного) ядерного озброєння. У Міноборони Росії заявили, що Повітряно-космічні сили Росії також проводитимуть навчання з балістичними ракетами «Іскандер» і аеробалістичними ракетами «Кінжал». Про підготовку до цих навчань Міноборони Росії оголосило 6 травня.

Відомий мілблогер, нагороджений Кремлем, прямо пов’язав російські навчання з тактичної ядерної зброї зі спробами Кремля вплинути на прийняття рішень Заходом — зокрема, орієнтуючись на нещодавні дискусії щодо обмежень на використання Україною наданої Заходом зброї для ударів по військових цілях у Росії — повторюючи оцінку ISW, що Випробування тактичної ядерної зброї Росією є частиною кампанії рефлексивного контролю Кремля, яка часто використовує бряцання ядерною зброєю, щоб вплинути на західних осіб, які приймають рішення, щоб вони взяли участь у самостримуванні. Рефлексивний контроль є ключовим елементом російського інструментарію гібридної війни — це тактика, яка спирається на формування супротивника за допомогою цілеспрямованої риторики та інформаційних операцій таким чином, щоб супротивник добровільно вживав дій, вигідних Росії.

Президент України Володимир Зеленський повторив New York Times (NYT) 20 травня, що Росія наразі має притулок на російській території, звідки російські війська можуть наносити ракетні та плануючі бомбові удари по Україні та розпочинати наступальні операції силами, зосередженими в районі міжнародного кордону, як і у випадку з поточним обмеженим наступом Росії на півночі Харківської області.

ISW продовжує оцінювати, що політика США та Заходу, яка обмежує здатність України завдавати ударів по військових цілях у Росії, серйозно ставить під загрозу здатність України захищатися від поточних наступальних операцій Росії на півночі Харківської області або в будь-якому районі вздовж міжнародного кордону, де російські сили можуть вирішувати вести наступальні операції в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × two =