Укрпошта

За публічного обвинувачення прокурорів Дніпровської окружної прокуратури засуджено начальницю одного з відділень поштового зв’язку, яка заволоділа пенсіями та грошовими переказами, зловживаючи службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ч. 3 ст. 191 КК України).

Про це повідомила Прокуратура Запорізької області.

Їй призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки.

Прокурори в суді довели, що начальниця пошти, маючи доступ до відомостей на виплату пенсій та грошових переказів, ставила в цих документах підписи від імені отримувачів, а їх гроші забирала собі. Упродовж 3-х місяців 2021 року вона заволоділа майже 121 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділу поліції № 5 Запорізького РУП, Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.