Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили масштабну корупцію при закупівлі БПЛА та засобів РЕБ.
Серед фігурантів – чинний народний депутат, а також керівники районної та міської військових цивільних адміністрацій, військовослужбовці Національної гвардії.
Пізніше фракція політичної партії “Слуга народу” у Верховній Раді України оголосила про зупинення членства депутата Олексія Кузнєцова через причетність до корупційного скандалу із закупівлею дронів. Також у політсилі оголосили, що вже розглядають питання про виключення народного депутата Олексія Кузнєцова зі своїх лав.
Президент України прокоментував скандал із закупівлею РЕБ та FPV-дронів, викритий антикорупційними органами. Він подякував НАБУ та САП за роботу і чекає справедливих вироків, а також доручив міністру внутрішніх справ Клименку провести службове розслідування у Нацгвардії.
Голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая також підозрюють у причетності до масштабної корупційної схеми із закупівлі БПЛА та коштів РЕБ.
Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА, повідомила прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
Уряд вирішив направити президенту проект розпорядження про звільнення з посади голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая, – йдеться у повідомленні Юлії Свириденко.
Гучна справа, розкрита САП та НАБУ і пред’явлена відразу після невдалої спроби влади позбавити ці організації незалежності, можливо, одна з причин дивної акції депутатів, покликаної позбутися цих правоохоронних органів. Можливо, опальні антикорупційні органи мають не один козир у рукаві.