Ракета

У ніч на 11 лютого 2025 року російські окупанти здійснили комбінований удар ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування по об’єктах газодобувної промисловості на Полтавщині — загалом до 19-ти крилатих, балістичних та керованих авіаційних ракет. Інформація щодо типів та результатів бойової роботи уточнюється.

Такий розвиток подій передбачав ZpTown напередодні.

Про сьогоднішню комбіновану ракетно-дронову атаку повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.

Також ворог атакував 124-ма ударними БпЛА типу «Shahed» та дронами-імітаторами інших типів із напрямків: Міллерово, Орел, Брянськ, Курськ, Приморсько-Ахтарськ — рф.

До відбиття повітряного нападу противника залучались авіація, зенітні ракетні підрозділи, засоби РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Станом на 10:00 підтверджено збиття 57-ми ударних БПЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

64 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).

Внаслідок ворожої атаки постраждали Полтавщина, Чернігівщина, Харківщина та Черкащина.

Про збиття ракет не повідомляється.

Слід зазначити, що російська армія могла накопичити набагато більше ракет, ніж використала минулої ночі. В Україні похолодання посилюватиметься, як мінімум, цього і наступного тижня. Це означає, що нинішня ракетна атака була прелюдією до масовіших обстрілів з метою заморозити українців, паралізувавши систему опалення нашої країни. Велика ймовірність того, що московити продовжать бити саме по газової інфраструктурі України. Тому особливо слід бути уважними та реагувати на сигнали повітряної тривоги тим українцям, які мешкають поблизу магістральних газопроводів, газонасосних станцій та електричних підстанцій, що живлять насоси газової системи. Не варто виключати ударів по електрогенерації, адже електроенергія забезпечує роботу газонасосних станцій.

У разі зникнення подачі газу слід вимкнути газові плити, котли та інші подібні прилади з метою запобігання аварійним ситуаціям у разі раптового відновлення газопостачання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 5 =